Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Galeria "OK"

Od grudnia 2006 roku w głównej siedzibie GOKSiR-u (przy ul. Zawadzkiego 3 w Krupskim Młynie) istnieje Galeria OK, gdzie można obejrzeć wystawy czasowe prezentujące prace lokalnych twórców i nie tylko (grafika, rysunek, fotografia, rękodzieło, kolekcjonerstwo oraz inne formy artystycznej twórczości). Galeria mieści się w sali, która na co dzień służy dzieciom i młodzieży jako świetlica. Dzięki temu młodzi mieszkańcy gminy mają bezpośredni i stały kontakt ze sztuką. W ten sposób realizowana jest edukacyjna rola Galerii.

--------------------------------------------------------

Aktualnie zapraszamy do obejrzenia

wystawy rysunku satyrycznego

autorstwa Zbigniewa Cichowlaza

pt. "TO JEST ŻYCIE"

...................................

wystawę można oglądać od poniedziałku do piątku

w godzinach otwarcia placówki

___________________

Pan Zbigniew Cichowlaz jest mieszkańcem Gminy Krupski Młyn. 
Debiut prasowy – Wrocław 1981. Publikacje w prasie śląskiej: „Gazeta Robotnicza”, „Dziennik Śląski” oraz ogólnopolskiej: „Panorama”, „Polityka”, „Szpilki”, „Sztandar Młodych”, „Tygodnik Sportowy”, „Super Express”, „Twój Dobry Humor”. Wystawa indywidualna: Bytom – Empik 1990r. Publikacja w TV Polonia. Prace brały udział w zbiorowych wystawach międzynarodowych w kraju i za granicą m.in. w Belgii, Francji, Niemczech, Iranie, Bułgarii, Brazylii, Serbii.
W swoich rysunkach trafnie komentuje współczesną rzeczywistość ale odnosi się również do spraw uniwersalnych. Jak wspomniał sam autor podczas wernisażu, obecnie rysunek satyryczny „zanika”, wypierany przez internet oraz inne media.
Tym bardziej zapraszamy do obejrzenia wystawy!

WYSTAWA

Utworzono dnia 02.12.2022, 12:33

Wystawa rysunku satyrycznego pt. "TO JEST ŻYCIE" autorstwa Zbigniewa Cichowlaza

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Imieniny