Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie


wyniki

KONKURS FOTOGRAFICZNY

30.06.2020

Zachęcamy młodzież w wieku 12 - 18 lat do udziału w wakacyjnym konkursie fotograficznym "RZECZNE OPOWIEŚCI". Regulamin konkursu dostępny w dalszej części wiadomości (po kliknięciu "czytaj dalej"). Czekamy na Wasze fotografie!!!


czytaj dalej...

INFORMACJA - BASEN

26.06.2020

W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi otwarcia basenu kąpielowego w Krupskim Młynie informujemy, iż po konsultacji z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Bytomiu oraz po wnikliwej analizie wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Państwowego Zakładu Higieny dla pływalni i kąpielisk podjęto decyzję o nieuruchamianiu w tym sezonie basenu kąpielowego w Krupskim Młynie. Decyzja podyktowana jest koniecznością zadbania o bezpieczeństwo osób korzystających z basenu jak i pracowników obsługi, czego w obecnej sytuacji epidemicznej nie jesteśmy wstanie zapewnić.


czytaj dalej...

WYZWANIE - DLA SANDRY

15.06.2020

Dziękujemy Polarne Wilki Pawonków za nominację do #gaszynchallenge - teraz dla Sandry.

Jednocześnie meldując wykonanie zadania https://pl-pl.facebook.com/goksirkrupskimlyn/videos/257328895597907/, jako Siłownia GOKSiR Krupski Młyn nominujemy kolejno:

 • Słownia "MAXIMUS" Zawadzkie;
 • Siłownia "ALTIS" Tarnowskie Góry;
 • Siłownia "STREFA RUCHU" Tarnowskie Góry;
 • Urząd Gminy w Tworogu.

Zadanie jest proste: nominowani muszą wykonać 10 pompek lub przysiadów, nagrać film i umieścić go na swojej stronie. Jeśli nominowani nie wykonają zadania wpłacają 10 zł, jeżeli wykonają zadanie 5 zł na konto z poniższego linku. Czas na wykonanie 48 h. START.

Ponieważ cel dla Wojtusia został osiągnięty, jest nowy link do wpłat, dla malutkiej Sandry https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengesandra


czytaj dalej...

INFORMACJA - SIŁOWNIA

05.06.2020

W związku z wprowadzeniem IV etapu znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19, od 08 czerwca 2020r. otwieramy siłownię na terenie Hali Sportowej w Krupskim Młynie, z zachowaniem szczególnych zasad ostrożności i bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi Ministra Rozwoju i Głównego Inspektora Sanitarnego dla funkcjonowania takich obiektów.  

Szczegółowe zasady funkcjonowania siłowni są dostępne pod linkiem http://www.goksirkrupskimlyn.pl/img/upload/files/721591366861-1.pdf

Osoby chcące skorzystać z siłowni muszą dokonać rezerwacji na konkretny dzień i godzinę osobiście u instruktora na miejscu lub pod nr telefonu 32 476 82 11 w godzinach otwarcia siłowni (sesje treningowe nie dłuższe niż 1,5 godz.).

Osoby, które:

 • obserwują u siebie objawy choroby zakaźnej,
 • są objęci kwarantanną lub izolacją,
 • mieli w ciągu ostatnich 14 dni kontakt z osobą podejrzana o zakażenie, zakażoną lub chora na COVID-19

nie będą mogły skorzystać siłowni, dla bezpieczeństwa własnego oraz innych użytkowników i pracowników obiektu!

Uwaga! Zapisy przyjmowane będą od 8 czerwca 2020r.


czytaj dalej...

INFORMACJA

18.05.2020

W związku z wprowadzeniem przez Ministerstwo Sportu III etapu znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19, od 19 maja stopniowo udostępniamy Halę Sportową w Krupskim Młynie, z zachowaniem szczególnych zasad ostrożności i bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Sportu dla funkcjonowania takich obiektów. W związku z tym na terenie hali sportowej jednocześnie będą mogły przebywać max. 32 osoby + 3 trenerów, w odstępach piętnastominutowych, co będzie weryfikowane przez instruktorów zajęć. Pomiędzy poszczególnymi zajęciami obowiązywać będzie piętnastominutowa przerwa. Nie będzie możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza WC). Podczas zajęć należy korzystać z osobistego sprzętu treningowego (maty fitness itp.). Szczegółowe zasady funkcjonowania hali sportowej znajdują się poniżej:

 • na terenie hali sportowej jednocześnie mogą przebywać max. 32 osoby + 3 trenerów;
 • weryfikacja uczestników (osoby indywidualne oraz grupy zorganizowane zobowiązane są zgłosić swoje wejście na obiekt do zarządcy – instruktora hali sportowej);
 • brak możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza WC);
 • obowiązkowa dezynfekcja rąk dla osób wchodzących i opuszczających obiekt;
 • dezynfekcja urządzeń po każdym użyciu i każdej grupie;
 • korzystanie z osobistego sprzętu treningowego lub dezynfekcja po użyciu;
 • zachowanie dystansu społecznego oraz zasad dotyczących ochrony osobistej;
 • obowiązek zasłaniania twarzy u osób znajdujących się na obiekcie; natomiast osoby aktywnie uczęszczające w zajęciach nie maja obowiązku zakrywania twarzy;
 • dla grup zorganizowanych obowiązuje rezerwacja hali na konkretne godziny pod nr telefonu: 32 476 82 11;
 • zajęcia sportowe dla dorosłych odbywać się będą wg harmonogramu:

joga – poniedziałki i piątki, godz. 18.00

aerobik – wtorki, godz. 18.00, czwartki, godz. 17.00

pilates ze stretchingiem – środy, godz. 18.15


czytaj dalej...

INFORMACJA

15.05.2020

18 maja 2020r. rusza III etap "odmrażania" sportu. Oprócz infrastruktury o charakterze otwartym będzie można korzystać z sal i hal sportowych. Szczegóły dotyczące udostepnienia Hali Sportowej w Krupskim Młynie ukażą się w poniedziałek tj. 18 maja.


czytaj dalej...

INFORMACJA

30.04.2020

Pod koniec kwietnia Premier Mateusz Morawiecki i Minister Sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk przedstawili II etap "odmrażania" sportu powszechnego. Od 04 maja 2020r. otwarte zostaną boiska i miejsca uprawiania sportu na otwartej przestrzeni m.in. korty tenisowe, boiska wielofunkcyjne. Na obiektach tego typu, znajdujących sie na terenie naszej gminy, od poniedziałku 04 maja osoby korzystające z powyższej infrastruktury sportowej bezwzględnie będą odpowiadały i przestrzegały następujących zasad bezpieczeństwa:

 • na terenie jednego kortu jednocześnie mogą przebywać max. 4 osoby;
 • na terenie boiska jednocześnie może przebywać max. 6 osób;
 • przed wejściem na kort i przed jego opuszczeniem obowiązkowo należy dokonać dezynfekcji rąk;
 • zachowanie dystansu społecznego oraz zasad dotyczących ochrony osobistej;
 • obowiązek zasłaniania twarzy u osób znajdujących się na obiekcie; natomiast osoby aktywnie przebywające na korcie lub na boisku nie maja obowiązku zakrywania twarzy;
 • korzystanie z osobistego sprzętu treningowego lub dezynfekcja po każdym użyciu.

O kolejnych etapach powrotu do sportowej rzeczywistości bedziemy na bieżąco Państwa informować.


czytaj dalej...

GŁÓWNY PARTNER
ORGANIZOWANYCH WYDARZEŃ