Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie


wyniki

SIŁOWNIA

05.09.2018

Po wakacjach ulegają zmianie godziny otwarcia siłowni na Hali Sportowej w Krupskim Młynie. Szczegóły w zakładce "SIŁOWNIA".


czytaj dalej...

Zakończenie Lata w Krupskim Młynie

23.08.2018

1 września 2018r. kolejny raz zorganizowaliśmy festyn pn. "Zakończenie Lata w Krupskim Młynie". Ze względów pogodowych cześć zaplanowanych propozycji odbyła się na terenie Hali Sportowej w Krupskim Młynie, gdzie dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły w różnorodnych zajęciach prowadzonych przez instruktorów GOKSiR-u w Krupskim Młynie m.in. plastycznych, sportowych, tanecznych, udzielania pierwszej pomocy, na ściance wspinaczkowej oraz w Rodzinnym Deblowym Turnieju Minitenisa. Na boisku Klubu Sportowego NITRON miały miejsce rozgrywki w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa NITROERG S.A. Zwycięską drużyną okazała się drużyna z KS NITRON. Z kolei w godzinach wieczornych na Amfiteatrze w Krupskim Młynie dorośli bawili się podczas zabawy tanecznej z zespołem ED-KA.

Tym razem w organizację festynu, oprócz GOKSiR-u w Krupskim Młynie, włączyły się również inne instytucje, takie jak: Urząd Gminy Krupski Młyn, Nitroerg S.A., Solidarność, Klub Sportowy "NITRON", OSP Potępa. Za poczęstunek dla uczestników zadbała firma PHU ELBAN s.c. Elżbieta Janus Krzysztof Banaszczyk zaś nagłośnienie i oświetlenie w trakcie zabawy zapewniła firma ADM-KO Adam Kokot.  Pragniemy serdecznie podziękować za zaangażowanie i ogromny trud włożony w przygotowanie imprezy wszystkim współorganizatorom oraz współpracującym z nami instruktorom, a także wszystkim uczestnikom wydarzenia, dziękując za ich obecność i mile spędzony czas, za dobrą zabawę, za dużo uśmiechu na zakończenie tego lata.


czytaj dalej...

SZKÓŁKA PŁYWACKA

13.08.2018

W dniach 20 - 24 sierpnia 2018r. na basenie kąpielowym w Krupskim Młynie odbywały się zajęcia SZKÓŁKI PŁYWACKIEJ dla dzieci w wieku 7 - 12 lat. Pod okiem instruktorów uczestnicy oswajali się z wodą, poznawali podstawowe zasady technik pływackich i doskonalili zdobyte umiejętności. Na koniec każdy z uczestników otrzymał certyfikat ukończenia szkółki pływackiej.


czytaj dalej...

TURNIEJ PIŁKI WODNEJ

09.08.2018

15 sierpnia 2018r. (środa) zapraszamy na basen kąpielowy w Krupskim Młynie, gdzie odbędzie się przesunięty z dnia 11 sierpnia (z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych)  TURNIEJ PIŁKI WODNEJ dla drużyn czteroosobowych (od uczestników turnieju wymagana jest umiejętność pływania). Zaczynamy o godz. 13.00

Szczegóły oraz zapisy (do 12.30 w dniu imprezy) u ratowników na basenie.


czytaj dalej...

KINO

08.08.2018

Dnia 22.08.2018r. (środa) odbył się wyjazd do Multikina w Zabrzu na film: „JAK ZOSTAĆ CZARODZIEJEM”.


czytaj dalej...

ZAWODY PŁYWACKIE

03.08.2018

05 sierpnia 2018r. (niedziela) na basenie kąpielowym w Krupskim Młynie odbyły się ZAWODY PŁYWACKIE dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Uczestnicy konkurowali w trzech kategoriach wiekowych oraz konkurencjach:

  • I kategoria/konkurencja – do 10 lat / styl dowolny, dystans 25m,
  • II kategoria/konkurencja – 11 – 14 lat / styl dowolny, dystans 50m,
  • III kategoria/konkurencja – pow. 15 lat / styl dowolny, dystans 50m.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali statuetki oraz nagrody rzeczowe, zaś każdy uczestnik otrzymał pamiatkowy medal i drobny upominek. Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w przyszłym roku!


czytaj dalej...

FESTYN

02.08.2018

04 sierpnia 2018r. (sobota) na Osiedlu Ziętek w Krupskim Młynie odbyły się FESTYN OSIEDLOWY. W programie nie zabrakło atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych: gry, zabawy i konkursy z nagrodami, występ magika, dmuchany "zamek", wata cukrowa, a na koniec zabawa taneczna. Festyn zorganizowała Rada Osiedlowa przy współudziale Gminy Krupski Młyn oraz GOKSiR-u.


czytaj dalej...

MARATON SZYCIOWY

13.07.2018

W dniach 16-19 lipca (wtorek - czwartek) w Klubie w Ziętku odbył się maraton szycia na maszynie pn. "Szyjesz co chcesz" dla wszystkich uczestników warsztatów szyciowych oraz tych osób, które nie są jeszcze zdecydowane, a chciałyby zobaczyć jak wyglądają warsztaty od środka.


czytaj dalej...
krupskimlyn.eu