Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie


wyniki

SPOTKANIE ZE ŚW. MIKOŁAJEM

04.12.2020

Wizyta św. Mikołaja już za nami! Dziękujemy wszystkim za przybycie i serdeczne przyjęcie szczególnego Gościa. Obiecał, że zawita u nas za rok. Zatem do zobaczenia w przyszłym roku o tej samej porze!!! Fotorelacja pod linkiem https://www.facebook.com/goksirkrupskimlyn/photos/pcb.1993969024076259/1993967320743096/


czytaj dalej...

WYSTAWA

24.11.2020

W dniach od 25 listopada do 01 grudnia 2020r. przed budynkiem Urzędu Gminy w Krupskim Młynie można było obejrzeć wystawę plenerową poświęconą powstaniu Solidarności pn. „TU rodziła się Solidarność”. Ekspozycja miała na celu ukazanie ogólnopolskich masowych strajków z lipca, sierpnia i września 1980 r. Wystawa składała się z części ogólnopolskiej, części regionalnych oraz lokalnych, ukazujących powstawanie „Solidarności” w niemal każdym zakątku naszego kraju. Wystawa została udostępniona dzięki uprzejmości Instytutu Pamięci Narodowej w Katowicach.


czytaj dalej...

INFORMACJA

16.10.2020

W związku z wprowadzonymi nowymi zasadami bezpieczeństwa sanitarnego od dnia 17 października 2020r. do odwołania, SIŁOWNIA na Hali Sportowej w Krupskim Młynie będzie nieczynna.

Wszystkie inne zajęcia dla zorganizowanych grup na Hali Sportowej typu: joga, aerobik, pilates, crossfit, piłka nożna, siatkówka, badminton odbywają się bez zmian. 


czytaj dalej...

"GODOMY PO NASZYMU"

06.10.2020

05 października 2020r. w Szkole Podstawowej w Chechle (gm. Rudziniec) odbyły się półfinały X edycji Spichlerzowego Przeglądu Etnolektów pn. "GODOMY PO NASZYMU". Ze względu na obecną sytuację epidemiczną zorganizowano wspólny półfinał dla wszystkich trzech kategorii konkursu tj. kl. IV-VI szkoły podstawowej (I kategoria), kl. VII-VIII szkoły podstawowej (II kategoria) i osoby od 16 roku życia wzwyż (III kategoria). Naszą gminę reprezentowały dwie uczennice z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Potępie oraz jedna uczennica ze Szkoły Podstawowej w Krupskim Młynie. W związku z tym, że półfinał II kategorii, który miał się odbyć w Domu Kultury w Potępie, został przeniesiony do Chechła, Gmina Krupski Młyn oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Krupskim Młynie włączyli się we współorganizację powyższego wydarzenia.

Fotorelacja - po kliknięciu "czytaj dalej"


czytaj dalej...

INFORMACJA

30.09.2020

Informujemy, że od 01 października 2020r. zmianie ulegną stawki opłat za wynajem Hali Sportowej w Krupskim Młynie, cennik opłat za korzystanie z siłowni, opłata za zajęcia fitness oraz cena karnetu na zajęcia fitness:

Opłaty za wynajem Hali Sportowej:

• wynajem hali dla drużyn z terenu gminy Krupski Młyn: 40,00 zł brutto/godz.

• wynajem hali dla drużyn spoza terenu gminy Krupski Młyn: 60,00 zł brutto/godz.

• wynajem hali na grę w badmintona i tenisa ziemnego: 25,00 zł brutto/godz

Opłata za zajęcia fitness (aerobik, pilatess, crossfit): 8,00 zł/godz.

Karnet na zajęcia fitness (na 6 wejść): 40,00 zł 

Karnet miesięczny OPEN (siłownia i zajęcia fitness) - 100 zł

Opłaty za korzystanie z siłowni:

wejście jednorazowe: 10,00 zł

karnet tygodniowy (imienny): 30,00 zł

karnet miesięczny (imienny): 70,00 zł

karnet na 12 wejść (ważny przez 3 m-ce): 84,00 zł


czytaj dalej...

WYDARZENIE - "piknik na ŁĄCZce"

08.09.2020

05 września 2020r. na terenie rekreacyjnym tzw. "Oczku" w Krupskim Młynie odbyła się impreza sportowo-rekreacyjna pn. "piknik na ŁĄCZce". Było mnóstwo atrakcji dla dzieci i dla dorosłych. Humory dopisywały, aura również. Fotorelacja (zdjęcia autorstwa Klaudii Spałek) pod linkiem: https://photos.google.com/share/AF1QipMoyQEmT9PvXEhXSzcrirzrfRf6_mjA-UYt0wtx-JkC1xHQ_KeYQLOlWt1MNe44YQ?key=Qjg4Y0JMRjI4c2lmT2VXSUNtYm5jSElWaUlpU2NR 

W imieniu własnym oraz głównego organizatora tj. Stowarzyszenia "FRYMARK" dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie wydarzenia. Dziękujemy również uczestnikom imprezy, że zechcieli nas odwiedzić i skorzystać z przygotowanych propozycji. Dzieki WAM mamy motywację do dalszego działania!!!


czytaj dalej...

WAKACJE 2020

01.07.2020

Przedstawiamy Kalendarium wydarzeń kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych na czas zbliżających się wakacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Kalendarium będzie na bieżąco aktualizowane i uzupełniane o dodatkowe szczegóły. Jesteśmy otwarci na propozycje ze strony mieszkańców naszej gminy, na które będziemy sukcesywnie reagować. Życzymy udanych wakacji!!!

Kalendarium - po kliknięciu "czytaj dalej"

-----------------------------------------

WAKACJE DOBIEGŁY KOŃCA! Mamy nadzieję, że nasze propozycje pomogły spędzić ten czas miło, wesoło i atrakcyjnie:) ...


czytaj dalej...

GŁÓWNY PARTNER
ORGANIZOWANYCH WYDARZEŃ