Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie


wyniki

SIŁOWNIA

04.09.2017

Od 04 września 17 r. obowiązuje nowy grafik godzin otwarcia siłowni, dostepny w zakładce "SIŁOWNIA".


czytaj dalej...

POŻEGNANIE LATA Z GOKSiR-em

21.08.2017

W ostatni weekend wakacji na terenie tzw. „Oczka” w Krupskim Młynie miało miejsce wydarzenie pn. „Pożegnanie Lata z GOKSiR-em”. Na uczestników imprezy czekało mnóstwo atrakcji przygotowanych przez pracowników GOKSiR-u w Krupskim Młynie oraz instruktorów współpracujących z instytucją, którzy w roku szkolnym prowadzą różnorodne zajęcia dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Wśród propozycji znalazły się m.in. Rodzinny Deblowy Turniej Minitenisa, rozgrywki w unihokeja, gry i zabawy sportowo – rekreacyjne, zumba kids, planszówki na trawie, warsztaty robienia spinnerów, zajęcia bibułkarskie, warsztaty plastyczne – świecznik wykonany metodą quillingu, pokaz prac powstałych na warsztatach szycia na maszynie, miasteczko rowerowe na wesoło, punkt nauki udzielania pierwszej pomocy i cieszące się dużym zainteresowaniem zajęcia na ścianie wspinaczkowej. W godzinach wieczornych dla miłośników tanecznych rytmów przygotowano zajęcia zumby, które były tylko rozgrzewką przed zabawą taneczną z DJ-em. Przy tak bogatym programie każdy uczestnik, młodszy czy starszy, znalazł coś dla siebie. Pragniemy serdecznie podziękować za zaangażowanie i ogromny trud włożony w przygotowanie imprezy: poszczególnym instruktorom oraz ich podopiecznym za przygotowanie i poprowadzenie zajęć i rozgrywek, panią z Koła Kobiet w Potępie za przygotowanie poczęstunku dla uczestników, panu Franciszkowi Sufie za poprowadzenie imprezy, strażakom z OSP Krupski Młyn i OSP Potępa, oraz pracownikom Urzędu Gminy za pomoc w pracach przygotowawczych, a także tym wszystkim którzy zechcieli spędzić ten dzień z nami uczestnicząc w powyższych wydarzeniach. Poniżej krótka relacja fotograficzna ...


czytaj dalej...

WYJAZD DO KINA

18.08.2017

Dnia 30.08.2017r. (środa) odbył się wyjazd do Multikina w Zabrzu na film: „GANG WIEWIÓRA 2”. 


czytaj dalej...

TURNIEJ PIŁKI PLAŻOWEJ

18.08.2017

Dnia 27 sierpnia (niedziela) na boisku do piłki plażowej obok basenu kapielowego w Krupskim Młynie odbył się TURNIEJ PIŁKI PLAŻOWEJ PAR MIESZANYCH.   Poniżej prezentujemy wyniki:

  • I miejsce: drużyna RÓB NOGI w składzie: Patrycja Gnielczyk, Sebastian Smaruń
  • II miejsce: drużyna MASARNIA w składzie: Martyna Brol, Mateusz Kempa
  • III miejsce: drużyna SILNE NOGI w składzie: Sonia Gajda, Artur Ziaja

miejsce IV zajęła drużyna WETERANI w składzie: Franiszek Sufa, Mariusz Gołębiowski


czytaj dalej...

Turniej Tenisa Ziemnego

09.08.2017

W dniach 12 - 13 sierpnia 2017r. na kortach tenisowych w Krupskim Młynie odbył się Letni Turniej Tenisa Ziemnego 2017. W rywalizacji wzięło udział 11 zawodników. Finałowe rozgrywki wyłoniły zwycięzców:

I miejsce - Janusz Szaton (Warszawa)

II miejsce - Marek Grabiński (Dobrodzień)

III miejsce - Roman Kościelny (Kolonowskie)


czytaj dalej...

Zawody pływackie

02.08.2017

Dnia 05 sierpnia 2017r. (sobota), o godz. 11.00 na basenie kąpielowym w Krupskim Młynie, po raz kolejny odbyły się ZAWODY  PŁYWACKIE dla dzieci, młodzieży i dorosłych;

poniżej podajemy wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz konkurencjach: ...


czytaj dalej...

Wyjazd do kina

12.07.2017

Dnia 21.07.2017r. (piątek) odbył się wyjazd do Multikina w Zabrzu na film: „Gru, Dru i Minionki”


czytaj dalej...

Zajęcia dla dzieci

03.07.2017

Od 04 lipca zapraszamy dzieci powyżej 5 roku życia na zajęcia: WAKACYJNY ANGIELSKI NA WESOŁO z ciekawymi grami, układankami i piosenkami. Spotykamy się w każdy wtorek o godz. 17.00 w Domu Kultury w Potępie. Wstęp wolny. Szczegółowe informacje pod nr telefonu: 32 284 89 18.


czytaj dalej...
krupskimlyn.eu