Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie


wyniki

Dzień Dziecka

07.06.2021

Za nami Gminny Dzień Dziecka na Odmuchowie. Przede wszystkim wielki szacun i podziękowanie dla Was dzieci, Waszych rodziców i opiekunów za udział i dobrą zabawę - byliście niesamowici. Szczególnie dziękujemy głównemu sponsorowi wydarzenia zakładowi NITROERG S.A., który stając na wysokości zadania w większości sfinansował wydarzenie w ramach jubileuszu 150-lecia istnienia zakładu. Ponadto, z całego serca dziękujemy pracownikom GOKSiR-u za zaangażowanie, pomysłowość i atrakcyjną realizację przygotowanych propozycji. Dziękujemy również współorganizatorom wydarzenia: Gminie Krupski Młyn, Kołu Wędkarskiemu w Krupskim Młynie, OSP Potępa oraz ROH w Krupskim Młynie za wsparcie i zapewnienie dodatkowych atrakcji dla naszych kochanych dzieci.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia: https://pl-pl.facebook.com/goksirkrupskimlyn/photos/pcb.2155792977893862/2155788604560966/?type=3&theater


czytaj dalej...

JOGA

01.06.2021

Od 07 czerwca 2021r., po dłuższej przerwie, zapraszamy na ZAJĘCIA Z JOGI:

w poniedziałki i czwartki / godz. 19.00 – 20.00 / Hala Sportowa w Krupskim Młynie

koszt: 10 zł/godz. lub KARNET: 50 zł/6 wejść

prowadząca: OLHA TSYBULSKA (instruktor jogi)


czytaj dalej...

KONKURS FOTOGRAFICZNY

26.05.2021

‼ INFORMACJA !! Dotyczy JUBILEUSZOWEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO Z OKAZJI 30-LECIA GMINY KRUPSKI MŁYN pn.„MAGICZNE ZAKĄTKI ZIELONEJ GMINY” pod patronatem Wójta Gminy Krupski Młyn. 

Przedłużamy termin składania prac konkursowych do 30 czerwca br. ‼‼‼

Mamy nadzieję, że poprawa aury pogodowej zachęci mieszkańców naszej gminy do odkrywania jej uroków. Podzielcie się z nami swoimi odkryciami. Zachęcamy wszystkich mieszkańców gminy do udziału!

Szczegóły - po kliknięciu "czytaj dalej"


czytaj dalej...

INFORMACJA

26.05.2021

INFORMACJA ‼ Ze względu na przygotowania do imprezy sportowo - rekreacyjnej "SILESIA RACE", zajęcia wspinaczkowe w dniu 28 maja br. zostają odwołane. Za zmiany przepraszamy.


czytaj dalej...

Turniej Tenisa Ziemnego

24.05.2021

W dniach 22 - 23 maja 2021r. w końcu udało się rozegrać OTWARTY TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY KRUPSKI MŁYN, zorganizowany w ramach 30-lecia Gminy Krupski Młyn. W turnieju wzięło udział ośmiu zawodników. Zwycięzcą został Roman Kościelny z Zawadzkiego. Na drugim miejscu uplasował się Paweł Szewczyk z Krupskiego Młyna, a na miejscu trzecim – Adam Mazik z Potępy. Dziękujemy głównemu anonimowemu sponsorowi nagród oraz głównym organizatorom z Sekcji Tenisa Ziemnego „KRUPA OPEN”.


czytaj dalej...

SILESIA RACE

14.05.2021

W końcu!!!... po kilku przesunięciach terminu wydarzenia "SILESIA RACE", w dniu 29.05.2021r. odbędą się zawody biegu na orientację. Tego dnia w naszej Gminie Krupski Młyn zagości wielu zawodników którzy zapełnią drogi, ścieżki, lasy oraz różne zakątki naszej okolicy. Szczegóły organizacji na stronie http://www.silesiarace.pl/php/index.php Z uwagi na współorganizację Gminy Krupski Młyn oraz GOKSiR Krupski Młyn, zachęcamy mieszkańców naszej gminy do uczestnictwa w wydarzeniu bez jakichkolwiek opłat wpisowych. Uwaga!!!... Należy pamiętać, że warunkiem udziału w imprezie jest konieczność zapisania się oficjalnie u organizatora na stronie http://www.silesiarace.pl/php/zapiszsie.php najpóźniej do 23 maja, gdzie podając wymagane dane do rejestracji mieszkańcy naszej gminy zostaną zwolnieni z wpisowego!


czytaj dalej...

WSPINACZKA

11.05.2021

Od 07 maja 2021r. startują ZAJĘCIA WSPINACZKOWE na sztucznej ścianie w Krupskim Młynie. Zapraszamy w każdy piątek o godzinie 16.00

Prowadzący: certyfikowany instruktor Krzysztof Juroszek

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych zajęcia nie odbędą się! 

Regulamin oraz szczegółowe informacje w zakładce: "ZAJĘCIA WSPINACZKOWE"


czytaj dalej...

KONKURS FOTOGRAFICZNY

06.05.2021

Zapraszamy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe z terenu Gminy Krupski Młyn do udziału w JUBILEUSZOWYM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM Z OKAZJI 30-LECIA GMINY KRUPSKI MŁYN pn.„MAGICZNE ZAKĄTKI ZIELONEJ GMINY” pod patronatem Wójta Gminy Krupski Młyn.

Kategorie wiekowe: I kategoria – osoby do lat 14. II kategoria – osoby od lat 15.

Termin składania prac konkursowych: do 31 maja 2021r.

Regulamin konkursu zawierający szczegółowe informacje oraz druk Oświadczenia - po kliknięciu "czytaj dalej" oraz w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji (Krupski Młyn, ul. Zawadzkiego 3) tel. 32 284 84 50


czytaj dalej...

GŁÓWNY PARTNER
ORGANIZOWANYCH WYDARZEŃ