Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie


wyniki

#szyjemymaseczki

07.04.2020

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Krupskim Młynie włączył się do akcji #szyjemymaseczki. Maseczki ochronne powstają w Klubie w Ziętku. Cieszymy się, że posiadany przez nas sprzęt, który na co dzień wykorzystywany jest na zajęciach szycia, teraz może posłużyć do "produkcji" tak obecnie potrzebnych akcesoriów. Praca idzie pełną parą! Codziennie powstaje nowa partia maseczek, które będą rozdawane w pierwszej kolejności osobom, które wykonując swoje zawodowe obowiązki są narażone najbardziej (m.in. sprzedawcy, pracownicy poczty, urzędnicy, policjanci, strażacy), a także mieszkańcom naszej gminy. Szczegóły dotyczące naszych działań prosimy śledzić na naszym profilu na facebook-u https://pl-pl.facebook.com/goksirkrupskimlyn/


czytaj dalej...

KULTURA W SIECI

07.04.2020

Aby choć trochę umilić Wam czas spędzany w domu, proponujemy wirtualne spotkania z kultura i sztuką. Zapraszamy na stronę Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego https://www.gov.pl/web/kultura/kultura-w-sieci, gdzie można, nie wychodząc z domu, obejrzeć wystawę, zwiedzić muzeum, posłuchać muzyki lub skorzystać z innych ciekawych propozycji przygotowanych przez różne instytucje kulturalne i artystyczne na ten szczególny czas.  


czytaj dalej...

INFORMACJA

11.03.2020

UWAGA!!! UWAGA!!!
W związku z zaleceniami Ministerstwa dotyczącymi szerzenia się koronawirusa SARS-CoV-2, a co za tym idzie prowadzonej przez naszą instytucję GOKSiR działalności kulturalno-sportowej, INFORMUJEMY, IŻ OD DNIA 12 marca 2020r. DO ODWOŁANIA WSZYSTKIE OBIEKTY KULTURALNE I SPORTOWE ZOSTAJĄ BEZWZGLĘDNIE ZAMKNIĘTE.
W skład obiektów wchodzą:
- hala sportowa łącznie z siłownią;
- GOKSiR w Krupskim Młynie;
- Klub w Ziętku;
- Dom Kultury w Potępie.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy, jednocześnie zapewniając, iż o każdych kolejnych decyzjach związanych z działalnością GOKSiR w Krupskim Młynie będziemy Państwa informować na bieżąco. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 781 202 230 w godz. 08.00 - 15.00

 


czytaj dalej...

VI TURNIEJ SIATKÓWKI

03.03.2020

29 lutego 2020r. na Hali Sportowej w Krupskim Młynie rozegrano VI TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR PREZESA OSP POTĘPA.  W turnieju zagrało 8 drużyn. Po zaciętej rywalizacji I miejsce zdobyła drużyna META Dobrodzień, II miejsce - OSP Potępa, a III miejsce - AZS Krupski Młyn. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Artur Ziaja z OSP Potępa. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom. Fotorelacja pod adresem: https://pl-pl.facebook.com/goksirkrupskimlyn/photos/pcb.1728052980667866/1728049684001529/?type=3&theater


czytaj dalej...

AUTOBUS KULTURALNY

18.02.2020

UWAGA! W dniu 06 marca br. zostaliśmy poinformowani przez Teatr w Częstochowie, że spektakl pt. "MAYDAY", na który wybieraliśmy się 28 marca br. został odwołany. Osobom, które dokonały już płatności za bilet wstępu pieniądze zostaną oczywiście zwrócone (po ich odbiór można zgłaszać się do siedziby GOKSiR-u w Krupskim Młynie przy ul. Zawadzkiego 3 od pon. - pt. w godz. 08.00 - 21.00). Dodatkowe informacje pod nr. tel. 32 284 84 50.

Za zaistniałą sytuację, w imieniu Teatru, przepraszamy! 

28 marca 2020r. (sobota) organizujemy wyjazd do Teatru im. A. Mickiewicza w Częstochowie na spektakl pt. "MAYDAY". To historia londyńskiego taksówkarza, którego życie polega na precyzyjnym planowaniu każdej chwili. Jest to niezbędne, ponieważ bohater posiada... dwie żony. Świetna reżyseria Wojciecha Pokory, znakomite aktorstwo, zabawa do łez gwarantowana!  

Godz. rozpoczęcia spektaklu: 19.00. Cena biletu: 40 zł. Szczegóły dot. spektaklu do zobaczenia pod linkiem: https://www.teatr-mickiewicza.pl/sp147,Mayday

Ze względu na konieczność wcześniejszej rezerwacji biletów prosimy o dokonanie przedpłat w GOKSiR w Krupskim Młynie (ul. Zawadzkiego 3, tel. 32 284 84 50) najpóźniej do 06 marca 2020r.


czytaj dalej...

TURNIEJ SIATKÓWKI O PUCHAR PREZESA OSP POTĘPA

05.02.2020

Serdecznie zapraszamy drużyny do udziału w VI TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR PREZESA OSP POTĘPA. Zaczynamy  29 lutego 2020r. (sobota) o godz. 09.00 na hali sportowej w Krupskim Młynie.

Regulamin (zawierający szczegółowe informacje dot. turnieju) wraz z formularzem zgłoszeniowym - po kliknięciu "czytaj dalej"


czytaj dalej...

FERIE ZIMOWE 2020

27.01.2020

W okresie 13 – 26 stycznia 2020r. trwały w naszym województwie FERIE ZIMOWE. Na ten czas GOKSiR w Krupskim Młynie przygotował bogatą ofertę różnorodnych zajęć dla dzieci i młodzieży z naszej gminy. W placówkach kulturalnych oraz na hali sportowej każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Warsztaty filmowe, plastyczne, kulinarne, zajęcia sensoplastki, taneczne, kreatywne, sportowo-rekreacyjne, turnieje (m.in. darta, tenisa stołowego - wyniki dostępne na naszym facebooku), certyfikowany minikurs pierwszej pomocy, wyjazdy na basen (Park Wodny Tarnowskie Góry), do kina (Multikino w Zabrzu), na narty (Istebna), to tylko niektóre z wielu przygotowanych propozycji. Tak więc mimo braku zimowej aury, nikt nie mógł narzekać na nudę:) Fotorelacja z feryjnych zajęć dostępna pod adresem:https://pl-pl.facebook.com/goksirkrupskimlyn/photos/pcb.1695627133910451/1695617763911388/?type=3&theater. Wkrótce zamieszczony zostanie film powstały podczas tygodniowych warsztatów filmowych.


czytaj dalej...

Wielka Orkiestra Światecznej Pomocy

14.01.2020

12 stycznia 2020r. po raz kolejny w naszej gminie zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.  Podczas tegorocznego 28. Finału, nie zabrakło wielu różnorodnych atrakcji. Już dnia poprzedniego na hali sportowej w Krupskim Młynie odbył się Turniej Dwójek Siatkarskich oraz zajęcia jogi. W samym dniu Finału, w siedzibie naszego gminnego sztabu tj. w Domu Kultury w Potępie działo się, oj działo! Rozpoczęto od imprezy biegowej dla dzieci, młodzieży i dorosłych pn. "Policz się z cukrzycą" (Wyniki poszczególnych biegów - po kliknięciu "czytaj dalej"). Następnie pokazy, warsztaty, gry i zabawy, koncerty, licytacje oraz wiele różnych innych akcji, a to wszystko w wesołej, serdecznej atmosferze. W tym czasie 20. wolontariuszy zbierało datki do puszek. Dzięki hojności naszych mieszkańców, firm z terenu gminy oraz wielu innych darczyńców udało się zebrać kwotę: 28.983,84 zł. Tegoroczna zbiórka odbywała się pod hasłem „dla dziecięcej medycyny zabiegowej”. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, osobom, grupom, firmom, które w rożny sposób zaangażowały się w organizację tegorocznego, już III Finału Orkiestry w naszej gminie. Szczególne podziękowania należą się szefowej sztabu – Pani Monice Lipka oraz głównym współorganizatorom tj. OSP Potępa, P.H.U. „ELBAN” oraz Gminie Krupski Młyn.


czytaj dalej...

GŁÓWNY PARTNER
ORGANIZOWANYCH WYDARZEŃ