Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie


wyniki

INFORMACJA

30.09.2020

Informujemy, że od 01 października 2020r. zmianie ulegną stawki opłat za wynajem Hali Sportowej w Krupskim Młynie, cennik opłat za korzystanie z siłowni, opłata za zajęcia fitness oraz cena karnetu na zajęcia fitness:

Opłaty za wynajem Hali Sportowej:

• wynajem hali dla drużyn z terenu gminy Krupski Młyn: 40,00 zł brutto/godz.

• wynajem hali dla drużyn spoza terenu gminy Krupski Młyn: 60,00 zł brutto/godz.

• wynajem hali na grę w badmintona i tenisa ziemnego: 25,00 zł brutto/godz

Opłata za zajęcia fitness (aerobik, pilatess, crossfit): 8,00 zł/godz.

Karnet na zajęcia fitness (na 6 wejść): 40,00 zł 

Karnet miesięczny OPEN (siłownia i zajęcia fitness) - 100 zł

Opłaty za korzystanie z siłowni:

wejście jednorazowe: 10,00 zł

karnet tygodniowy (imienny): 30,00 zł

karnet miesięczny (imienny): 70,00 zł

karnet na 12 wejść (ważny przez 3 m-ce): 84,00 zł


czytaj dalej...

WYDARZENIE - "piknik na ŁĄCZce"

08.09.2020

05 września 2020r. na terenie rekreacyjnym tzw. "Oczku" w Krupskim Młynie odbyła się impreza sportowo-rekreacyjna pn. "piknik na ŁĄCZce". Było mnóstwo atrakcji dla dzieci i dla dorosłych. Humory dopisywały, aura również. Fotorelacja (zdjęcia autorstwa Klaudii Spałek) pod linkiem: https://photos.google.com/share/AF1QipMoyQEmT9PvXEhXSzcrirzrfRf6_mjA-UYt0wtx-JkC1xHQ_KeYQLOlWt1MNe44YQ?key=Qjg4Y0JMRjI4c2lmT2VXSUNtYm5jSElWaUlpU2NR 

W imieniu własnym oraz głównego organizatora tj. Stowarzyszenia "FRYMARK" dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie wydarzenia. Dziękujemy również uczestnikom imprezy, że zechcieli nas odwiedzić i skorzystać z przygotowanych propozycji. Dzieki WAM mamy motywację do dalszego działania!!!


czytaj dalej...

WAKACJE 2020

01.07.2020

Przedstawiamy Kalendarium wydarzeń kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych na czas zbliżających się wakacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Kalendarium będzie na bieżąco aktualizowane i uzupełniane o dodatkowe szczegóły. Jesteśmy otwarci na propozycje ze strony mieszkańców naszej gminy, na które będziemy sukcesywnie reagować. Życzymy udanych wakacji!!!

Kalendarium - po kliknięciu "czytaj dalej"

-----------------------------------------

WAKACJE DOBIEGŁY KOŃCA! Mamy nadzieję, że nasze propozycje pomogły spędzić ten czas miło, wesoło i atrakcyjnie:) ...


czytaj dalej...

KONKURS FOTOGRAFICZNY

30.06.2020

Zachęcamy młodzież w wieku 12 - 18 lat do udziału w wakacyjnym konkursie fotograficznym "RZECZNE OPOWIEŚCI". Regulamin konkursu dostępny w dalszej części wiadomości (po kliknięciu "czytaj dalej"). Czekamy na Wasze fotografie!!!


czytaj dalej...

INFORMACJA - BASEN

26.06.2020

W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi otwarcia basenu kąpielowego w Krupskim Młynie informujemy, iż po konsultacji z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Bytomiu oraz po wnikliwej analizie wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Państwowego Zakładu Higieny dla pływalni i kąpielisk podjęto decyzję o nieuruchamianiu w tym sezonie basenu kąpielowego w Krupskim Młynie. Decyzja podyktowana jest koniecznością zadbania o bezpieczeństwo osób korzystających z basenu jak i pracowników obsługi, czego w obecnej sytuacji epidemicznej nie jesteśmy wstanie zapewnić.


czytaj dalej...

WYZWANIE - DLA SANDRY

15.06.2020

Dziękujemy Polarne Wilki Pawonków za nominację do #gaszynchallenge - teraz dla Sandry.

Jednocześnie meldując wykonanie zadania https://pl-pl.facebook.com/goksirkrupskimlyn/videos/257328895597907/, jako Siłownia GOKSiR Krupski Młyn nominujemy kolejno:

 • Słownia "MAXIMUS" Zawadzkie;
 • Siłownia "ALTIS" Tarnowskie Góry;
 • Siłownia "STREFA RUCHU" Tarnowskie Góry;
 • Urząd Gminy w Tworogu.

Zadanie jest proste: nominowani muszą wykonać 10 pompek lub przysiadów, nagrać film i umieścić go na swojej stronie. Jeśli nominowani nie wykonają zadania wpłacają 10 zł, jeżeli wykonają zadanie 5 zł na konto z poniższego linku. Czas na wykonanie 48 h. START.

Ponieważ cel dla Wojtusia został osiągnięty, jest nowy link do wpłat, dla malutkiej Sandry https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengesandra


czytaj dalej...

INFORMACJA - SIŁOWNIA

05.06.2020

W związku z wprowadzeniem IV etapu znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19, od 08 czerwca 2020r. otwieramy siłownię na terenie Hali Sportowej w Krupskim Młynie, z zachowaniem szczególnych zasad ostrożności i bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi Ministra Rozwoju i Głównego Inspektora Sanitarnego dla funkcjonowania takich obiektów.  

Szczegółowe zasady funkcjonowania siłowni są dostępne pod linkiem http://www.goksirkrupskimlyn.pl/img/upload/files/721591366861-1.pdf

Osoby chcące skorzystać z siłowni muszą dokonać rezerwacji na konkretny dzień i godzinę osobiście u instruktora na miejscu lub pod nr telefonu 32 476 82 11 w godzinach otwarcia siłowni (sesje treningowe nie dłuższe niż 1,5 godz.).

Osoby, które:

 • obserwują u siebie objawy choroby zakaźnej,
 • są objęci kwarantanną lub izolacją,
 • mieli w ciągu ostatnich 14 dni kontakt z osobą podejrzana o zakażenie, zakażoną lub chora na COVID-19

nie będą mogły skorzystać siłowni, dla bezpieczeństwa własnego oraz innych użytkowników i pracowników obiektu!

Uwaga! Zapisy przyjmowane będą od 8 czerwca 2020r.


czytaj dalej...

INFORMACJA

18.05.2020

W związku z wprowadzeniem przez Ministerstwo Sportu III etapu znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19, od 19 maja stopniowo udostępniamy Halę Sportową w Krupskim Młynie, z zachowaniem szczególnych zasad ostrożności i bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Sportu dla funkcjonowania takich obiektów. W związku z tym na terenie hali sportowej jednocześnie będą mogły przebywać max. 32 osoby + 3 trenerów, w odstępach piętnastominutowych, co będzie weryfikowane przez instruktorów zajęć. Pomiędzy poszczególnymi zajęciami obowiązywać będzie piętnastominutowa przerwa. Nie będzie możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza WC). Podczas zajęć należy korzystać z osobistego sprzętu treningowego (maty fitness itp.). Szczegółowe zasady funkcjonowania hali sportowej znajdują się poniżej:

 • na terenie hali sportowej jednocześnie mogą przebywać max. 32 osoby + 3 trenerów;
 • weryfikacja uczestników (osoby indywidualne oraz grupy zorganizowane zobowiązane są zgłosić swoje wejście na obiekt do zarządcy – instruktora hali sportowej);
 • brak możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza WC);
 • obowiązkowa dezynfekcja rąk dla osób wchodzących i opuszczających obiekt;
 • dezynfekcja urządzeń po każdym użyciu i każdej grupie;
 • korzystanie z osobistego sprzętu treningowego lub dezynfekcja po użyciu;
 • zachowanie dystansu społecznego oraz zasad dotyczących ochrony osobistej;
 • obowiązek zasłaniania twarzy u osób znajdujących się na obiekcie; natomiast osoby aktywnie uczęszczające w zajęciach nie maja obowiązku zakrywania twarzy;
 • dla grup zorganizowanych obowiązuje rezerwacja hali na konkretne godziny pod nr telefonu: 32 476 82 11;
 • zajęcia sportowe dla dorosłych odbywać się będą wg harmonogramu:

joga – poniedziałki i piątki, godz. 18.00

aerobik – wtorki, godz. 18.00, czwartki, godz. 17.00

pilates ze stretchingiem – środy, godz. 18.15


czytaj dalej...

GŁÓWNY PARTNER
ORGANIZOWANYCH WYDARZEŃ