Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie


wyniki

Wielka Orkiestra Światecznej Pomocy

BIEG PRZEDSZKOLAKI (dystans: 300 m)

1. Kaszuba Franciszek

2. Mazur Arkadiusz

3. Zych Tymoteusz

4. Kuczkowska Natalia

5. Spałek Matylda

6. Majda Natalia

7. Kaczmarczyk Tymon

BIEG DZIECI KLASY I - IV (dystans: 500 m)

1. Pries Daniel

2. Budziałowski Michał

3. Kaczmarczyk Nadia

4. Modlińska Milena

5. Kaczmarczyk Robert

6. Mazur Alicja

BIEG DZIECI KLASY V - VII (dystans: 1,5 km)

1. Tarabura Mateusz

2. Weber Dawid

3. Łopata Oliwia

4. Brodziak Emilia

5. Dawczak Oliwia

6. Pries Dagmara

7. Wnuk Kacper

8. Szymczyk Bartek

9. Czub Marta

BIEG DOROŚLI (dystans 4,7 km)

KOBIETY:

1. Dawczak Paulina  24:53

2. Spałek Agata  26:14

3. Serafin - Pazdyga Sylwia  27:15

4. Pacuda Maja  28:17

5. Dziuron Marlena  28:55

6. Rygol Dominika  31:01

7. Uliarz Jolanta 32:22

8. Pasieka Katarzyna  34:54

MĘŻCZYŹNI:

1. Sałapata Przemysław  17:09

2. Kaczmarczyk Artur  17:25

3. Kubik Sebastian  18:57

4. Imach Sebastian  19:42

5. Piegza Dawid  20:19

6. Maroń Marcin  20:42

7. Dawczak Tomasz  20:53

8. Kruk Mariusz  20:58

9. Gwóźdź Piotr  20:58

10.Juroszek Krzysztof  20:59

11. Małczak Grzegorz  21:34

12. Adamski Mateusz  22:00

13. Mańko Nicolas  22:14

14. Paszko Wojciech  22:54

15. Orawiec Marcin  22:55

16. Szybiak Wojciech  23:04

17. Zagórski Mateusz  23:22

18. Pieprzyca Dawid  23:38

19. Parkitny Artur  24:23

20. Tomala Marek  24:29

21. Kaszuba Grzegorz  24:36

22. Słupski Radosław  24:40

23. Pradelak Jerzy  25:09

24. Chrząszcz Dawid  25:47

25. L. Marcin  27:05

26. Kiszkis Jacek  27:14

27. Kaczmarczyk Roman  27:47

28. Kaczmarczyk Konrad  27:48

29. Krasiński Seweryn  28:11

30. Jaruszowiec Piotr  28:21

31. Kubiak Igor  28:54

32. Dziuron Rafał  30:11

33. Rygol Daniel  31:01

34. Pacuda Arkadiusz  31:33

35. Ziaja Piotr  34:55

NORDIC WALKING (dystans: 4,7 km)

KOBIETY:

1. Dawczak Emilia

2. Dawczak Małgorzata

3. Wandzik Ewa

4. Kiszkis Wioletta

5. Szwaracka Anna

6. Perz Bernadeta

7. Kroczek Kornela

8. Biskup Beata

9. Plewka Gabriela

10. Gołębiowska Monika

11. Zapart Laura

12. Ziaja Agnieszka

13. Gad Agnieszka

14. Moc Katarzyna

15. Gołębiowska Anna

16. Zapart Anna

MĘŻCZYŹNI:

1. Dawczak Adam

2. Parkitny Janusz


GŁÓWNY PARTNER
ORGANIZOWANYCH WYDARZEŃ