Co sądzisz o naszej nowej stronie

wyniki

WAKACJE 2020

W ramach  KINA W PLENERZE  odbyły się nastepujące seanse filmowe:

03 lipca - "SZYBCY I WŚCIELKI 7" (Amfiteatr w Krupskim Młynie)

17 lipca - "R.I.P.D. AGENCI ZZA ŚWIATÓW" (Dom Kultury w Potępie - ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne)

31 lipca - "NIEUSTRASZENI BRACIA GRIMM" (boisko w Ziętku)

07 sierpnia - "MINIONKI" ( Amfiteatr w Krupskim Młynie)

21 sierpnia - "RYBKI Z FERAJNY" (boisko w Ziętku)

------------------------------------

07 lipca 2020r. na Hali Sportowej odbył się wakacyjny TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO. Po zaciętej rywalizacji I miejsce zdobył Marcin Musiał, II miejsce Marcin Kosala, III miejsce Paweł Moc, a tuż za podium uplasował się Kacper Kruszewski. Serdecznie gratulujemy !!!

------------------------------------

14 lipca 2020r. odbył się Turniej Siatkowej Piłki Plażowej. W rywalizacji wzięło udział 5 drużyn mieszanych (chłopak + dziewczyna). Zwyciężyła drużyna Ola Paszko + Krzysztof Juroszek, II miejsce zajęli Marcin Kosala + Wanessa Brol, III - Emilia Paszko + Paweł Moc. Tuż za podium uplasowali się Marcin Musiał i Roksana Schindzielorz, a V miejsce otrzymali Kacper Kruszewski i Kevin Brajan. Wszystkie zwycięskie drużyny otrzymaly nagrody. Nagrodą za pierwsze miejsce były piłki. Piłka pana instruktora została rozlosowana wśród uczestników turnieju i ostatecznie otrzymał ją Marcin Kosala.

------------------------------------

18 lipca 2020r. na Hali Sportowej w Krupskim Młynie odbył się Rodzinny Turniej Badmintona. Najważniejszym celem była dobra zabawa, propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia, rozwijanie sportowej rywalizacji oraz integracja mieszkańców gminy Krupski Młyn. Wszystkie dzieci uczestniczące w turnieju zostały nagrodzone. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, a w szczególności rodzicom za przyprowadzenie swoich pociech oraz danie im dobrego przykładu.

------------------------------------

19 lipca 2020r. w naszej gminie odbyły się dwa wydarzenia plenerowe pn. "no co? spacer wśród gwiazd - wszystko dla Ziemi" oraz "no co? koncert na ŁĄCZce - śwaitło wolności" (współorganizowane ze Stowarzyszeniem Frymark). Relacja z koncertu pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=urd7HuK1YL8&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1XPtKj8gkMUYiVL5o

-----------------------------------

24 lipca 2020r. na boisku wielofunkcyjnym koło KS "NITRON" zorganizowano  Turniej Piłki Nożnej 6. osobowej dla młodzieży (do lat 18.). Zwyciężyła druzyna z Potępy. Gratulujemy!

------------------------------------

26 lipca 2020r. GOKSiR w Krupskim Młynie wraz z Parafią św. Józefa w Krupskim Młynie zorganizowali Rowerową Pielgrzymkę do kapliczki św. Anny w Borze.  Po powrocie uczestnicy pielgrzymki spotkali się na wspólnym ognisku.

------------------------------------

01 lipca 2020r. odbył się  Rodzinny Spływ Kajakowy rzeką Mała Panew na trasie: KRUPSKI MŁYN – ŻĘDOWICE MŁYN BOMBELKA. Po dopłynięciu do celu spływ zakończono wspólnym ogniskiem.

-----------------------------------

28 sierpnia 2020r. na boisku wielofunkcyjnym obok KS "NITRON" w Krupskim Młynie odbył się MARATON FITNESS.  Prowadzące: AGATA SPAŁEK i KINGA KLAK   W programie  AEROBIK,  TABATA,  FITBOX, FITNESS LATINO i wiele innych propozycji na poprawę kondycji.

-----------------------------------

Zaplanowany na 29 sierpnia 2020r. kolejny RODZINNY SPŁYW KAJAKOWY został odwołany. Niestety pogoda pokrzyżowała nam plany :(

Załączniki:

GŁÓWNY PARTNER