Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie


wyniki

8-9 czerwca 2013 roku na naszej hali sportowej w Krupskimm Młynie odbyły się XVI Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych w Siatkówce. Organizatorem był Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Krupskim Młynie: panowie Łukasz Goyk oraz Bogdan Huczko.

W rozgrywkach udział wzięło 7 drużyn z Nysy, Włocławka, Lubaczowa, Jaworza, Wałbrzycha, Babimostu i drużyna gospodarzy z Krupskiego Młyna. Mecze rozgrywane były na dwóch równoległych boiskach. Sędziował Mariusz Gołębiowski i Ryszard Wieczorek. Chłopcy zmagali sie systemem każdy z każdym. Mecze były na bardzo wysokim poziomie, nioejednokrotnie konczyły sie tie-breakiem. Emocje często sięgały zenitu. W niedzielę rozstrzygnęło sie wszytsko:

Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna z MOW Włocławek – nie przegrali żadnego meczu w rozgrywkach. Na drugim miejscu uplasował się MOW Nysa, trzecie miejsce zajął MOW Babimost. Nasi reprezentanci uplasowali sie na V miejscu. Wszyscy zadowoleni po bardzo udanych zawodów rozjechali sie do swoich ośrodków. Mam nadzieję że w przyszłym roku będziemy również świadkami tych emocjonujących rozgrywek.


Dnia 13 marca 2016r. na hali sportowej w Krupskim Młynie rozegrano II TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR PREZESA OSP POTĘPA. Zawodnicy rywalizowali w dwóch grupach:
grupa A: KS SOŚNICA GLIWICE, AZS KRUPSKI MŁYN, CZARNI STRZELCE OPOLSKIE, OSP KOCHANOWICE
grupa B: OSP POTĘPA, BOLKI RADZIONKÓW, MECHANIK, META DOBRODZIEŃ
WYNIK TURNIEJU:
I miejsce- Czarni Strzelce Opolskie
II miejsce- Meta Dobrodziń
IIImiejsce- Bolki Radzionków
IVmiejsce- KS Sośnica Gliwice
NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU: Michał Frenik (Czarni Strzelce Opolskie)


12 marca 2017r. na hali sportowej w Krupskim Młynie odbył się III TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ o PUCHAR PREZESA OSP POTĘPA. Wyniki turnieju:

I miejsce: META Dobrodzień

II miejsce: TRIUMF Nakło Śląskie

III miejsce: Dzikie Dziki

IV miejsce zajęła druzyna OSP Kochanowice

GŁÓWNY PARTNER
ORGANIZOWANYCH WYDARZEŃ