Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie


wyniki

26 maja 2013r. w Krupskim Młynie odbyła się II edycja akcji POLSKA BIEGA. W imprezie udział wzięło 95 osób  (wszystkie konkurencje dzieci i dorosłych). Rozegrano bieg dzieci na rolkach, bieg dorosłych na rolkach, bieg dzieci, marsz nordic walking oraz bieg główny na dystansie 5 km. Trasy biegły od hali sportowej przy Zespole Szkół w Krupskim Młynie ulicami Krupskiego Młyna.
Bezpieczeństwo na drodze zapewniali strażacy z OSP Krupski Młyn oraz OSP Koty, zaplecze medyczne zapewnił nam SAWMED  - na czas trwania imprezy została podstawiona karetka z załogą. Organizatorem II edycji Polska Biega na Krupie był: Urząd Gminy Krupski Młyn, Parafia Św. Józefa w Krupskim Młynie, GOKSiR Krupski Młyn, AT Group.
Nie możemy zapomnieć także o licznych sponsorach: 4Profit, związki zawodowe NSZZ "Solidarność" Nitroerg S.A., „Avangarda Studio Kosmetyczne-Solarium” Ilona Pielka, Bank Spółdzielczy w Tworóg, „Eko-Sol” Sławomir Martyniuk, „Aseco” Adam Szewczyk, „Sklep wielobranżowy” Barbara Sobota, Gmina Krupski Młyn, AT Group.

A teraz najważniejsze – wyniki poszczególnych konkurencji. Myślę, iż nie było wygranych i przegranych w naszych zawodach – każdy bez względu na zajęte miejsce miał możliwość wylosowania niespodzianki w loterii fantowej, która odbyła się po wręczeniu nagród. Wylosować można było koszulki, frotki na nadgarstki i głowę, czapeczki, bidony, akcesoria rowerowe, zegarki biegowe itp.

Bieg na rolkach dzieci:
Dziewczynki
1.Małgorzata Siwy
2.Patrycja Gnielczyk
3.Katarzyna Ślimak
4.Justyna Truch
5.Milena Szybiak
Chłopcy    
1.Daniel Opala
2.Sebastian Smaruń
3.Tymon Smorąg
4.Filip Nowak
5.Sebastian Bensz

Bieg na rolkach dorośli:
Kobiety
1.Patrycja Mika
2.Anna Mika
3.Wioletta Kiszkis
Mężczyźni
1.Bogdan Czuban
2.Piotr Gwóźdź
3.Wojciech Szybiak
4.Paweł Spałek
5.Krzysztof Nowak

Bieg dzieci:
Dziewczynki
1.Patrycja Gnielczyk
2.Agata Giera
3.Julia Szwaracka
4.Emilia Paszko
5.Agata Piekacz
6.Emilia Kiszkis
7.Julia Budziałowska
8.Marta Nowak
9.Maja Nowak
Chłopcy
1.Mariusz Wołoszyn
2.Tomasz Wołoszyn
3.Jędrzej Tropper
4.Daniel Opala
5.Sebastian Smaruń
6.Sławomir Bensz
7.Aleksander Smoll
8.Dawid Martyniuk
9.Pascal Paslawski
10.Piotr Ziaja
11.Wojciech Ziaja
12.Filip Nowak

Nordic walking dorosli:
1.Urszula Walos
2.Anna Bronowicka
3.Karolina Bensz
4.Beata Wiktorowicz
5.Dominika Żyła
6.Anida Żyła
7.Anna Dyląg
8.Barbara Sobota
9.Katarzyna Kopyciok
10.Iwona Kulbat
11.Marianna Niedźwiedź/Bożena Nocoń
12.Mariola Bensz
13.Renata Budzisz
14.Wioletta Nowak
15.Anna Gołębiowska
16.Zofia Mszyca

Bieg główny
Kobiety
1.Mariola Smoll
2.Anna Springwald
3.Sylwia Serafin-Pazdyga
4.Justyna Psiuk
5.Justyna Piekacz
6.Julia Szwaracka
7.Karolina Serafin
8.Justyna Orawiec

Mężczyźni
1.Mariusz Kruk
2.Ryszard Wieczorek
3.Adam Kołcz
4.Krzysztof Winkler
5.Sebastian Piekacz
6.Jakub Smyla
7.Maciej Kulbat
8.Paweł Springwald
9.Wiesław Małysa
10.Marcin Walos
11.Łukasz Grzybowicz
12.Wojciech Paszko
13.Krystian Kordiaka
14.Mateusz Mazur
15.Marek Skałka
16.Zbigniew Lorenc
17.Wojciech Szybiak
18.Sławomir Bensz
19.Piotr Gwóźdź
20.Łukasz Musiał
21.Dominik Weber
22.Adrian Szczepański
23.Sebastian Smaruń
24.Jędrzej Tropper
25.Mateusz Balcerowski
26.Piotr Budzisz
27.Adam Budziałowski
28.Patryk Biernacki
29.Michał Debert
30.Robert Roskosz
31.Waldemar Nowak

Wszystkim gratulujemy i zapraszamy za rok!

krupskimlyn.eu