Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie


wyniki

NAUKOBUS

02.10.2018

Eksperymenty, nauka i dużo radości

20 mobilnych stacji badawczych i 3 edukatorów z mnóstwem zagadek naukowych w zanadrzu - w tym składzie Centrum Nauki Kopernik jedzie do małych miejscowości w całej Polsce. Udowadnia, że nauka zachwyca, budzi ciekawość, bawi i wciąga. Do udziału w takiej przygodzie zaprasza w tym roku warszawskie Centrum Nauki Kopernik. Weźmie w niej udział ponad 160 tys. dzieci, rodziców i nauczycieli ze 160 małych miejscowości w całej Polsce. 4 i 5 października Naukobus pojawi się w Szkole Podstawowej nr 1 w Krupskim Młynie. Szczegóły pod adresem http://www.gimkrupski.pl/


czytaj dalej...

KONCERT

13.09.2018

22 września 2018r. w Domu Kultury w Potępie odbył się koncert pn. „NIEPODLEGŁY ŚLĄSK”. W repertuarze pieśni patriotyczne z terenu Śląska i nie tylko wystąpili: Małgorzata Strąg – sopran, Wojciech Poprawa – tenor, Janusz Frączek – fortepian, Piotr Hankus – oprawa słowna, chóry Lutnia oraz Canzona pod batutą Stefani Bieli oraz gościnnie – zespół ProWokalni, Marta Walos i Emilia Brodziak. Dzięki śpiewnikom rozdawanym przed koncertem, każdy mógł czynnie w nim uczestniczyć, śpiewając razem z artystami. Dodatkowo imprezie towarzyszyły warsztaty etnograficzne. Powyższe wydarzenie zorganizowane zostało przez Stowarzyszenie lubliniecki.pl w partnerstwie z Wójtem Gminy Krupski Młyn oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Krupskim Młynie. Warty podkreślenia jest fakt że cały koncert „Niepodległy Śląsk” w pełni sfinansowany został ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.


czytaj dalej...

ZAJĘCIA JĘZYKOWE

13.09.2018

Dnia 18 września  w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Krupskim Młynie (ul. Zawadzkiego 3) odbyły się bezpłatne lekcje pokazowe języka angielskiego i niemieckiego dla dzieci i młodzieży  przeprowadzone przez lektorów ze Szkoły Językowej "KAMELEON" z Lublińca. Od m-ca października rozpoczną się regularne zajęcia językowe - szczegóły już wkrótce.

Szczegóły na www.kameleon.edu.pl lub pod nr tel. 690 209 060


czytaj dalej...

ZAJĘCIA STAŁE

05.09.2018

Po wakacyjnej przerwie stopniowo powracają stałe zajecia odbywające się w placówkach kulturalnych oraz na Hali Sportowej.

Dodatkowo zachecamy do udziału w nowych zajęciach:

 • zajęcia ruchowo - taneczne dla dzieci w wieku 4-6 lat - Hala Sportowa (szczegóły poniżej)
 • Jumping Frog KIDS - zajęcia na trampolinach dla dzieci od 5 roku życia - Hala Sportowa (szczegóły poniżej)

PLACÓWKI KULTURALNE GOKSiR-u:

 • „Bezpieczni na drodze” - spotkanie grupy Młodych Ratowników Zielonej Gminy - Klub w Ziętku, poniedzialki o godz. 17.30 (od 03.09.)
 • warsztaty szycia na maszynie - Klub w Ziętku, wtorki i czwartki o godz. 16.00
 • zajęcia taneczne dla dzieci - Klub w Ziętku, środy o godz. 16.00 i 16.45 (od 19.09.)
 • warsztaty z malarstwa, grafiki i rysunku - Dom Kultury w Potępie, wtorki o godz. 15.30 i 17.00 (od 25.09)
 • Pracownia Sztuki - Dom Kultury w Potępie, piątki o godz. 17.00 (od października)
 • zajęcia bibułkarskie - GOKSiR w Krupskim Młynie, piątki o godz. 16.00 (od października)
 • Akademia Twórczości - GOKSiR w Krupskim Młynie, termin do ustalenia (od października)
 • zajęcia z języka angielskiego dla dzieci (trzy grupy wiekowe: 2 - 4l, 5 - 7l, 10 - 12l) - GOKSiR w Krupskim Młynie, poniedziałki o godz. 15.45, 16.15 i 16.50 (od 08.10.)

HALA SPORTOWA

 • JUMPING FROG - zajęcia fitness na trampolinach - poniedziałki o godz. 18.00 i czwartki o godz. 20.15
 • trening obwodowy - środy o godz. 19.00
 • ZUMBA - środy o godz. 20.00 (od 19.09)
 • zajęcia ruchowo- taneczne dla dzieci w wieku 1-3 lat wraz z opiekunem - środy o godz. 16.00 (od 26.09.)
 • zajęcia ruchowo- taneczne dla dzieci w wieku 4-6 lat - środy o godz. 17.00 (od 26.09.)
 • Jumping Frog KIDS - zajęcia na trampolinach dla dzieci od 5 roku życia - poniedziałki o godz. 17.00 (od października)
 • gry i zabawy ruchowe dla dzieci (6 - 9 lat) - piątki o godz. 16.00 (od października)
 • gry zespołowe dla dziewczyn i chłopców (10 - 14 lat)  - soboty o godz. 9.30 (od października)
 • siatkówka (szkoła średnia) - soboty o godz. 11.00 (od października)
 • zajęcia fitness: aerobik - wtorki o godz. 18.00 i czwartki o godz. 17.00, pilates ze stretchingiem - środy o godz. 18.00, aktywni 50+ - wtorki o godz. 17.00 (od 25.09.)

ŚCIANKA WSPINACZKOWA

Do końca września zapraszamy na zajęcia na ściance wspinaczkowej w Krupskim Młynie (szczegóły w zakładce "ZAJĘCIA WSPINACZKOWE")

Powyższe zestawienie będzie na bieżąco uzupełniane. Szczegółowych informacji dotyczących powyższych zajeć prosimy szukać w poszczególnych zakładkach.


czytaj dalej...

SIŁOWNIA

05.09.2018

Po wakacjach ulegają zmianie godziny otwarcia siłowni na Hali Sportowej w Krupskim Młynie. Szczegóły w zakładce "SIŁOWNIA".


czytaj dalej...

Zakończenie Lata w Krupskim Młynie

23.08.2018

1 września 2018r. kolejny raz zorganizowaliśmy festyn pn. "Zakończenie Lata w Krupskim Młynie". Ze względów pogodowych cześć zaplanowanych propozycji odbyła się na terenie Hali Sportowej w Krupskim Młynie, gdzie dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły w różnorodnych zajęciach prowadzonych przez instruktorów GOKSiR-u w Krupskim Młynie m.in. plastycznych, sportowych, tanecznych, udzielania pierwszej pomocy, na ściance wspinaczkowej oraz w Rodzinnym Deblowym Turnieju Minitenisa. Na boisku Klubu Sportowego NITRON miały miejsce rozgrywki w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa NITROERG S.A. Zwycięską drużyną okazała się drużyna z KS NITRON. Z kolei w godzinach wieczornych na Amfiteatrze w Krupskim Młynie dorośli bawili się podczas zabawy tanecznej z zespołem ED-KA.

Tym razem w organizację festynu, oprócz GOKSiR-u w Krupskim Młynie, włączyły się również inne instytucje, takie jak: Urząd Gminy Krupski Młyn, Nitroerg S.A., Solidarność, Klub Sportowy "NITRON", OSP Potępa. Za poczęstunek dla uczestników zadbała firma PHU ELBAN s.c. Elżbieta Janus Krzysztof Banaszczyk zaś nagłośnienie i oświetlenie w trakcie zabawy zapewniła firma ADM-KO Adam Kokot.  Pragniemy serdecznie podziękować za zaangażowanie i ogromny trud włożony w przygotowanie imprezy wszystkim współorganizatorom oraz współpracującym z nami instruktorom, a także wszystkim uczestnikom wydarzenia, dziękując za ich obecność i mile spędzony czas, za dobrą zabawę, za dużo uśmiechu na zakończenie tego lata.


czytaj dalej...

SZKÓŁKA PŁYWACKA

13.08.2018

W dniach 20 - 24 sierpnia 2018r. na basenie kąpielowym w Krupskim Młynie odbywały się zajęcia SZKÓŁKI PŁYWACKIEJ dla dzieci w wieku 7 - 12 lat. Pod okiem instruktorów uczestnicy oswajali się z wodą, poznawali podstawowe zasady technik pływackich i doskonalili zdobyte umiejętności. Na koniec każdy z uczestników otrzymał certyfikat ukończenia szkółki pływackiej.


czytaj dalej...

TURNIEJ PIŁKI WODNEJ

09.08.2018

15 sierpnia 2018r. (środa) zapraszamy na basen kąpielowy w Krupskim Młynie, gdzie odbędzie się przesunięty z dnia 11 sierpnia (z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych)  TURNIEJ PIŁKI WODNEJ dla drużyn czteroosobowych (od uczestników turnieju wymagana jest umiejętność pływania). Zaczynamy o godz. 13.00

Szczegóły oraz zapisy (do 12.30 w dniu imprezy) u ratowników na basenie.


czytaj dalej...
krupskimlyn.eu